KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7234022
nr 723 4022
Gravyr
Kolorerad, 1813, Slaget vid Leipzig, 21 x 21
Kondition: fläckar, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 oktober 2011
kl 19:32:34
200 kr
150 kr