KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7234022

nr 723 4022

Gravyr

Kolorerad, 1813, Slaget vid Leipzig, 21 x 21

Kondition: fläckar, slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 31 oktober 2011
kl 19:32:34

  • Tema
  • 31 okt

Till detta tema söker vi Svensk och Utländsk grafik.